Autoškola Slaný

Naší autoškolu naleznete na adrese: Slaný, Třebízského 625.Učebna se nalézá v budově sokolovny v prvním poschodí. Úřední doba pro vyřízení žádosti je každé úterý 17 – 18 hod.


Zvětšit mapu

Přihlásit se můžete  na čísle 606 600 700, zde najdete všechny kontakty.

Hledáte autoškolu ve Slaném ?

Blíží se Vám osmnácté narozeniny a nebo si jen chcete konečně udělat řidičské oprávnění? Bydlíte ve Slaném, nějaké přilehlé vesnici a nebo chodíte ve Slaném do školy? Jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám kurzy pro získání řidičského oprávnění na osobní automobil za nejlepší cenu v regionu Slaný a okolí.

Naší předností je individuální přístup ke každému novému uchazeči. Jízdy si naplánujete vždy podle Vašich časových možností a to samé platí i pro teoretickou výuku. V případě, že jste z vesnice, není problém začínat nebo končit jízdy přímo u Vás doma. Zejména u vzdálenějších vesnic je ale potřeba vše dopředu domluvit.

Každý kdo bydlí ve Slaném a jeho okolí s jistě všiml, že se zde nenachází žádné světelné křižovatky, velká parkoviště u obchodních center a že  jízda o dvou a více jízdních pruzích v jednom směru jízdy se nachází jen na pár místech. Proto jezdíme s každým žákem natrénovat tyto dovednosti do Kladna. Těmto nácvikům věnujeme nadstandardní množství času, protože předpokládáme, že je každý z našich žáků chce umět pořádně. Vzhledem k tomu, že máme působiště i přímo v Kladně, nabízíme jako jediná autoškola ve Slaném našim klientům i možnost absolvování celých dvouhodin jízdy přímo v tomto městě. Podmínkou je ovšem začínat případně i končit jízdy v Kladně. Tím ovšem odpadají ztráty při přejezdech mezi Kladnem a Slaným a můžeme se tedy plně věnovat, semaforům, jízdním pruhům a parkování. Není výjimkou, že naši žáci odjezdí plných šest i více vyučovacích hodin přímo po Kladně, čímž získávají srovnatelné dovednosti s žáky, kteří jsou přihlášeni do kladenských autoškol. Věříme, že pokud někdo chodí do školy v Kladně, tak ho tato možnost může oslovit. Samozřejmě, že nikoho nenutíme, aby za námi přijel do Kladna. Můžeme standardně vyrazit ze Slaného, potrénovat vše potřebné a  zase se vrátit zpět. Vše je opět jen na domluvě.

Chcete se přihlásit ještě dnes?

Nechcete čekat na úterý a nebo Vám tento den  nevyhovuje? Po telefonické domluvě jsme Vám ochotni přivézt přihlášku ještě dnes přímo k Vám domu. Volejte na 723 722 882 pro více informací.