Hledáte autoškolu v Kladně?

ucebna

Blíží se Vám osmnácté narozeniny a nebo si jen chcete konečně udělat řidičské oprávnění? Bydlíte v Kladně, nějaké přilehlé vesnici a nebo chodíte v Kladně do školy? Jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám kurzy pro získání řidičského oprávnění na osobní automobil za nejlepší cenu v regionu Kladno a okolí.

Naší předností je individuální přístup ke každému novému uchazeči. Jízdy si naplánujete vždy podle Vašich časových možností a to samé platí i pro teoretickou výuku. V případě, že jste z vesnice, není problém začínat nebo končit jízdy přímo u Vás doma. Tím Vám odpadne problém s případným obtížným dojížděním. Zde je však potřeba se domluvit předem.


Zvětšit mapu

Kladno, Hřebečská 2644. Nebytové prostory učebny jsou v přízení. Vchod do učebny je ovšem z druhé strany panelového domu. Úřední doba pro vyřízení žádosti: čtvrtek 16 – 17 hod.Přihlásit se můžete ihned. Zavolejte na číslo 723 722 882, zde najdete všechny kontakty.

Chcete se přihlásit ještě dnes?

Nevyhovuje Vám naše úřední doba? Po telefonické domluvě jsme Vám ochotni přivézt přihlášku ještě dnes přímo k Vám domu. Volejte na 723 722 882 pro více informací.