Autoškola Kladno a Slaný – osobní automobil

Provádíme kurzy autoškoly skupiny B (osobní automobil). Naše autoškola působí jako jediná z okresu v Kladně i ve Slaném. Výuka teorie probíhá formou konzultací. Praktický výcvik se plánuje vždy individuálně , přizpůsobíme vám i termíny jízd.

 

Skupina B

 • Věk: 18 let
 • Motorová vozidla s celkovou hmotností do 3,5 tuny, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o s hmotností nepřevyšující 750 kg, pokud celková hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3,5 tuny.
 • Opravňuje také k řízení vozidel s automatickou převodovkou zařazených do skupiny A1 a všech vozidel zařazených do B1 AM.
 • Po dosažení věku 21 let opravňuje také k řízení tříkolových vozidel zařazených do skupiny A.

 

Co všechno kurz autoškoly obsahuje?

Teorie

 • 5 hodin : výuka předpisů o provozu vozidel
 • 1 hodina: výuka o ovládání a údržbě vozidla
 • 3 hodiny: výuku teorie řízení a zásad bezpečné jízdy
 • 1 hodina: výuku zdravotnické přípravy
 • 1 hodina: opakování a přezkoušení

Praxe

 • 28 hodin: výcvik v řízení vozidla
 • 2 hodiny: výcvik praktické údržby
 • 4 hodiny: výcvik praktické zdravotní přípravy