Řidičské oprávnění skupiny B automat

Získejte řidičské oprávnění s omezením pro automobily s automatickou převodovku. Kurzy autoškoly pro skupinu B automat nabízíme nově v Kladně i ve Slaném. Kurz je prováděn ve stejném rozsahu jako na automobil s manuální převodovkou. Již nemusíte mít strach z řízení. Díky jednoduchému ovládání, které zvládne každý, nebudete mít problém s řešením situací v provozu.

Proč právě AUTOMAT?

Kurzy autoškoly s automatem jsou určeny pro ty, kteří si nevěří na manuální převodovku. Nemusíte mít strach z rozjezdů a rozjezdů do kopce, řazení a podřazování a ovládání spojkového pedálu. Vše za Vás udělá automat.

Nabízíme možnost kondičních jízd pro osobní automobily vybavené automatickou převodovkou.

Vraťte se s námi do provozu. Vyzkoušejte si s námi jízdu s automatem a začněte jezdit….